Z War 1.09 (Android)

Z War

Z War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Z War mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Z War taktiksel yeteneklerinizi konuşturarak hayatta kalmaya çalıştığınız bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Z War'da medeniyetin yok olduğu ve insanlığın herşeyi baştan inşa etmeye çalıştığı bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyunun hikayesi bir biyolojik silahın dünyayı kaosa sürüklemesiyle başlıyor. İnsanları zombilere dönüştürerek kontrolden çıkaran bu biyolojik silah şehirlerin saatler içerisinde düşmesine ve masum insanların zombilerce katledilmesine sebep oluyor. Oyunda bu karmaşa arasında hayatta kalmayı başaran bir grup kahramanın kontolünü elimize alıyoruz ve savaşmaktan yorgun bir hale düşen kahramanlarımıza kendi sığınacakları küçük şehri inşa etmelerine yardımcı oluyoruz.

Z War'da hayatta kalabilmek için mücadele ederken şehrimizin ayakta kalmasını sağlayabilecek kaynakları toplamamız gerekiyor. Bu iş için şehrin dışına askerlerimizi göndererek zombilerle savaşıyoruz. MMO türünde bir strateji oyunu olan Z War'da hayatta kalabilmek için mücadele etmemiz tek şey zombiler değil; sınırlı kaynaklara sahip bir dünyada yer aldığımız için bu kaynaklar üzerinde başka oyuncular da hakimiyet kurmak istemekte. Oyunda ittifaklar kurabileceğiniz gibi diğer oyuncularla kaynak hakimiyeti için savaşabilmektesiniz.

Z War içerisinde kaynak topladıkça teknolojimizi geliştirebiliyoruz ve daha kuvvetli birimler oluşturabiliyoruz. Oyun genel olarak göze hoş görünmekte.

YORUMLAR