ZERO Share

ZERO Share
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZERO Share sayesinde mobil cihazlar arası veri transfer etme işlemlerimizi kolayca gerçekleştirebiliyoruz.

ZERO Share, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış kapsamlı ve pratik bir dosya transfer etme uygulaması olarak çalışıyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bu uygulama sayesinde Android işletim sistemine sahip olan cihazlar arasında dosya transferi yapabiliyoruz.

Uygulamanın en önemli özellikleri arasında ufak boyutu (1 MB) ve transfer işlemlerini mümkün olduğunca kısa sürede tamamlayabilmesi yer alıyor. Elbette bu süre dosyaların boyutuna göre değişkenlik gösterecektir fakat uygulama bu süreyi minimumda tutuyor. Uygulama internet kullanmadığı için ne WiFi ne de 3G'ye ihtiyaç duymuyoruz.

ZERO Share sayesinde fotoğraf, video, müzik, ses dosyası, doküman ayırt etmeden tüm veri formatlarını saniyeler içerisinde gönderebilme şansına sahibiz. Hatta cihazımızda bulunan medya dosyalarını akıllı TV'ye bağlanarak oynatma işlemini bile yapabiliyoruz.

Uygulama üzerinden dosya transfer edebilmek için transfer işlemi esnasında ekranda beliren QR kodu kullanmamız gerekiyor. Uygulamanın kendi QR kod okuyucusu ile birlikte geldiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Sık sık dosya ve doküman paylaşmak durumunda kalıyorsanız ZERO Share işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

YORUMLAR