Zippy Mind

Zippy Mind
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zippy Mind, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz zor bir bulmaca oyunudur.

Zippy Mind, akıllı cihazında keyifli vakit geçirmek isteyenlerin hoşuna gidecek bir bulmaca oyunu. Zorlu engelleri seven oyun severlerden biriyseniz ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız hoşunuza gideceğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Oyunun ana özelliklerinden başlayalım. Zippy Mind oyunu Türkçe olmasıyla dikkatimi çekmişti. Uzun zamandır Türk oyun geliştiricilerinin ortaya koyduğu yapımları yakından takip ediyordum. Oyunu görünce hemen kanım kaynadı. Biraz inceleyince sizlerle de paylaşmak istedim. Arayüz ve grafik olarak pek bir beklentiniz olmasın, zira bulmaca oyunlarında asıl dikkat etmeniz gereken nesnelere odaklanmak ve tahmin becerinizi konuşturmanız olacak.

Zippy Mind için bir bakıma tahmin etme oyunu diyebiliriz. Bütün bölümlerde engeller rastgele karşımıza çıkıyor ve zorluk derecesi git gide artıyor. Ayrıca önemli bir unsur olan zaman faktörü bu oyunda da işliyor ve hızlı bir şekilde oyuna konsantre olmanızı gerektiriyor. Oyunda karşımıza çıkan engeller belirli bir süre içinde gösteriliyor ve onlar ekrandan kaybolmadan önce nerede durduklarını hafızaya atmalısınız. Daha sonra karşımıza kırmızı bir top geliyor ve bu top ekrana geldikten sonra engelleri aşarak hangi noktaya düşeceğini tahmin etmek sizin hafıza gücünüze kalmış.

Basit ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arayanlar Zippy Mind'ı ücretsiz olarak indirebilirler. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR