ZKW-Reborn 1.0.6 (Android)

ZKW-Reborn

ZKW-Reborn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZKW-Reborn, ünlü Zombie Kill of the Week oyununun devam oyunu olarak bünyesine yepyeni silah ve bölümler katıyor. 2 boyutlu sidescroller tarzı aksiyona zombi temasını ekleyen ZKW-Reborn, yeni zombi avcılarını bekliyor.

Oldukça popüler sidescroller oyunu olan Zombie Kill of the Week'in devam oyunu ZKW-Reborn hayranlarını çok bekletmeden aksiyona daldı. Eğer ilk oyunu sevdiyseniz ZKW-Reborn'u ilk oynadığınızda elinizden bırakamayacaksınız.

ZKW'de amacımız tahmin edileceği üzere oldukça basit, 2 boyutlu bir sidescroller olarak önümüze gelen zombiyi vurmak ve hayatta kalmak. Harika piksel grafiklerle süslenmiş görüntü ve Roland La Goy tarafından yapılmış orijinal metal müzikleriyle ZKW oyunculara eski sidescroller'ları aratmayacak bir keyif sunuyor. İşiniz zombi cehenneminin ortasında olabildiğince hayatta kalmak. Oynadıkça deneyim kazanıyor, daha fazla harita, yeni silahlar, yeni aksesuar ve eşyalar açıyorsunuz. Bundan çok daha fazlası ZKW'de sizleri bekliyor.

Oyunun deneyim sistemi sunması çok büyük bir özellik. Bu sayede oyun tekdüzelikten çıkıyor, çok da zor olmayan seviye atlamalarla birçok yeni içeriğe erişebiliyor, oyununuza renk katabiliyorsunuz. Hatta oyun içinde büyülü bir buzdolabı bile var, size bazen rastgele bir silah veriyor. Bazen de hiçbir şey vermeden yok oluyor.

ZKW'de bir zombi katliamı sahnesinde aklınıza gelebilecek her türden silah mevcut. Günlük görevler, oyuncu ve silah takviyeleri, yetenekler, başarımlar, kan, vahşet bu oyunda yok yok! Eğer tüm bunlar size yeterli gelmediyse ZKW'yi tam anlamıyla deneyimlemek için Android cihazınıza oyun kolu bağlayıp kendi kontrolörünüzle oynayın.

Zombi avından hoşlanan oyuncular ZKW-Reborn'u kesinlikle denemeli. Sidescroller özelliği ve oyun içi sunduğu içerikler sayesinde ZKW-Reborn piyasadaki en iyi aksiyon oyunlarından biri.