Zombie Call: Dead Shooter FPS (Android)

Zombie Call: Dead Shooter FPS

Zombie Call: Dead Shooter FPS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    140

  • Üretici

    T-Bull Sp. z o.o.

Zombie Call: Dead Shooter FPS bolca aksiyon içeren bir mobil FPS oyunu

Zombie Call: Dead Shooter FPS eğer birinci şahıs bakış açısından oynanan aksiyon oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek FPS türünde bir zombi oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Zombie Call: Dead Shooter FPS'de 2. Dünya Savaşı yıllarına yolculuk ederek gizli bir göreve katılan bir kahramanı yönetiyoruz. 1945 yılında bir grup uzman komandoya düşman hattının arkasına gizlice girme görevi verilmiştir. Askerlerin görevi ormanın içinde saklı olan ve gizli deneylerin yürütüldüğü bir tesisi bulmak ve yok etmektir. Komutan ise askerlerine sadece bilmeleri gereken şeyleri söylemiş, görevin detayları hakkında bilgi vermemiştir. Fakat görev sırasında kıyamet patlak vermiş ve kana susamış zombiler serbest kalmıştır. Bizim görevimiz de oyunda bu zombileri durdurmak ve insanlığı kurtarmaktır.

Zombie Call: Dead Shooter FPS klasik bir mobil FPS oyunu olarak nitelendirilebilir. Kahramanımızı birinci şahıs bakış açısından yönetiyoruz ve zombiler bize yaklaşmadan onları silahlarımızı kullanarak yok etmeye çalışıyoruz. Bize farklı silah seçenekleri sunulmakta, oyunda ilerledikçe yeni silahların kilitlerini açabiliyoruz. Ayrıca el bombası gibi ek ekipmanlar bize zorda kaldığımız anlarda yardımcı olmakta.

Zombie Call: Dead Shooter FPS'nin ortalama kalitede grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Oyun kontrolleri çok problem yaratmamakta. Eğer FPS oyunları size keyif veriyorsa Zombie Call: Dead Shooter FPS'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR