Zombie Defense 5.6 (Android)

Zombie Defense

5.6
Zombie Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Defense eğlenceli bir strateji oyunudur

Zombie Defense eğer kule savunma oyunu oynamayı seviyorsanız size güzel bir değişiklik sunacak bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Zombie Defense'de insanoğlunun kıyametle yüzleştiği bir senaryo konu alınıyor. Korku filmlerinde yaygın bir şekilde görebildiğimiz zombilerin başrolde olduğu oyunda dünya üzerinde patlak veren zombi kıyameti sonrası hayatta kalmaya çalışan insanların mücadelesine tanık oluyoruz. Dünya üzerinde 7 milyar insan var olsa da günümüze kadar 100 milyar insan dünya üzerinde yaşamış ve ölmüştür. Peki bu 100 milyar insan bir şekilde geri dönseydi ne olurdu? İşte Zombie Defense bize bu sorunun cevabını ürpertici bir şekilde veren bir oyun.

Zombie Defense tower defence ve RTS oyun türlerini başarılı bir şekilde birleştiren bir oyun. Oyunda akın akın üzerlerine saldıran zombilere karşı kendilerini savunmaya çalışan insanları yönetiyoruz. İnsanları oyun haritasında belli yerlere yerleştirerek onları geliştiriliyoruz ve mühimmat ile erzak takviyesi yapıyoruz. Bunun yanında hava bombardımanı çağırabiliyor ve dev buldozerleri kontrol edebiliyoruz.

Zombie Defense güzel grafiklere sahip olan ve eğlenceli oynanışa sahip olan bir mobil strateji oyunu.

YORUMLAR