Zombie Tsunami 1.6.32 (Android)
Zombie Tsunami
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    38,494

  • Üretici

    Mobigame S.A.R.L.

Zombie Tsunami oldukça farklı ve eğlenceli bir Android oyunudur

Zombie Tsunami sırdan zombi oyunu örneklerinden çok fakrlı bir oyun yapısına sahip olan oldukça eğlenceli bir Android oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir mobil oyun olan Zombie Tsunami'de bu sefer zombileri kontrol ediyoruz. İnsanoğlunun her fırsatta tokatladığı bu cansız arkadaşlar artık bu duruma isyan ediyor ve ayaklanıyor. Sokaklarda gezen tek bir zombi ile başlayan bu harekette içimizde intikam pıtırcıkları oluşmasını sağlayan insancıkları kovalıyoruz ve partimize dahil ediyoruz. Ne kadar çok insan ısırırsak Zombi tsunamimiz o kadar uzun süre ayakta kalabilecektir.

Bu ayaklanmamız süresinde beyinler menümüzü oluşturan tek lezzet değil. Birçok farklı bonus oyunun eğlenceli yapısını ortaya çıkarmakta. Bu bonuslar sayesinde gözünden lazerler saçan dev zombimizi canlandırabilir, bir ninja olarak şehirler arasında dolaşabilir veya UFO'lar aracılığıyla zombilerimizi klonlayabiliriz.

Ayaklanmamız elbet ki insancıkların çırpınışları olmadan devam etmeyecek. Tanklar, bombalar ve daha birçok ölümcül engel ayaklanmamız süresinde bizleri bekliyor. Ölümcül engel demişken, ölümden korkan kim ki?

Oyunun grafikleri animasyon tadındadır ve oldukça eğlenceli görünmektedir. 300'den farklı görevi tamamlamaya çalıştığımız oyunda 8 farklı bonus güçlendirme bizi beklemekte. Dünya çapındaki 9 farklı mekanda geçen oyunda arkadaşlarımızı yiyebilmemiz de mümkün. Eğer zombiler hakkında empati kurarak kendinizi onların yerine koyabiliyor ve insanların bunca zamandır zombilere yaptıklarını kınama şansını elde etmek istiyorsanız Zombie Tsunami'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR