ZooCraft: Animal Family 2.0.4 (Android)

ZooCraft: Animal Family

ZooCraft: Animal Family
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda keyifli bir simülasyon oyunu sizleri bekliyor.

Simülasyon oyunları arasında yer alan ZooCraft: Animal Family ile kendi hayvanat bahçenizi kurabilirsiniz. Birbirinden güzel onlarca sevimli hayvan yetiştirebilir ve yeni türler keşfedebilirsiniz.

Online olarak oynayabileceğiniz bu muhteşem oyunda benzersiz bir hayvanat bahçesi kurmak sizin elinizde. Çeşitli yemler ile hayvanlarınızı besleyebilir ve büyütebilirsiniz. Dilerseniz ziyaretçilerden evcil hayvanlar satın alabilirsiniz. Ayrıca laboratuarda sıra dışı ve nadir bulunan çeşitli hayvanlara da ulaşabilirsiniz.

Tavşan, porsuk, bukalemun, koala, panda ve kertenkelenin de içinde yer aldığı yaklaşık 130 çeşit hayvanın bulunduğu bu oyunda, bir hayvanat bahçesini yönetme görevi ile karşı karşıyasınız. Sıkı bir çalışma ile özel görevleri yerine getirerek eşsiz bir hayvanat bahçesine sahip olabilirsiniz. Yetiştirdiğiniz hayvanlar ve tasarladığınız hayvanat bahçesi ile olabildiğince fazla ziyaretçinin ilgisini çekmelisiniz.

Sıra dışı tasarlanmış görüntü grafikleri ve simülasyonları ile 5 milyondan fazla oyuncu tarafından tercih edilen ZooCraft: Animal Family, bu kategorideki oyunlar arasında en iyilerden biri olmayı başarmıştır. Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eşsiz bir oyundur.