ZPN Connect VPN 2.6 (Android)

ZPN Connect VPN

2.6
ZPN Connect VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZPN Connect VPN, tüm Android mobil cihaz sahiplerinin rahatlıkla kullanarak internet üzerinde özgürce gezip istediklere sitelere girebileceği başarılı bir VPN uygulaması.

ZPN Connect VPN, tam olarak ücretsiz olmasa da ücretsiz sayılabilecek popüler ve güvenilir VPN uygulamalarından bir tanesi. Kullanıcılara aylık 3 GB internet kullanım hakkını ücretsiz olarak sunan ZPN, internet bağlantınızın güvenli ve özel olmasını sağlıyor.

Herhangi bir ödeme yapmadan sürekli olarak kullanabileceğiniz ZPN Connect uygulamasının fiyatlandırma seçenekleri ise diğer VPN servislerine göre biraz daha değişik. Tek kullanıcı ile aylık 50 GB 4 Dolar, 2 kullanıcı ile aylık 150 GB 5 Dolar ve 3 kullanıcı ile aylık 250 GB kullanım 7 Dolar. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan ZPN VPN servisini, düzenli kullanabileceğiniz bir VPN uygulaması arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kullanımı çok kolay olmasına rağmen arayüzü biraz fazla sade ve basit olarak geliştirilmiş. Fakat bu sayede pek çok mbil cihaz kullanıcısı tecrübesi olmamasına rağmen, uygulamayı rahatlıkla kullanabiliyor. Ülkemizde yasaklanan tüm sitelere girebilme imkanı bulacağınız uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirip kendinize bir dakika içerisinde bir hesap oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer VPN ile çok fazla işim yok fakat düzenli ihtiyacım oluyor diyorsanız, herhangi bir aylık ücret ödemeden size sunulan 3 GB ücretsiz kullanım hakkı ile yetinebilirsiniz diye düşünüyorum.

YORUMLAR