Asio4All

Asio4All

2.10
Editör Puanı: 5/5
5
Uygulama Ekranı
Uygulama Ekranı 2
Uygulama Ekranı 3

Sanal Ses Kartı Yaratma Programı

Doğuşcan Yağınlı Son güncelleme 5 yıl önce

Asio4All, ses kartınız ne olursa olsun performansını arttırmaya yarayacak olan profesyonel bir programdır. Programın çalışma mantığı, sanal bir ses kartı yaratmak ve kullandığınız ses kartını daha verimli ve daha güçlü bir biçimde kullanabilmenizdir.

Program sayesinde ses gecikme zamanından tutun ses kartının yaptığı işlem sayısındaki hıza kadar herşeyi değiştirebilirsiniz ve size en uygun biçimde kullanabilirsiniz.

Laptop kullanıcıları için onboard ses kartının yetmediği durumlarda harici ses kartılarını kullanmak her zaman çözüm olmayabilir. Usb'den takılan harici ses kartları istediğiniz performansı size sağlayamayabilir. Asio4All teknolojisi, bu gibi durumlarda oldukça başarılı bir iş çıkarır. Usb'den takılan ses kartının Asio4All sanal ses kartı üzerinden kullanılmasını sağlar ve performansı arttırır.

 • Serginal
  Asio4All 2.10 için dedi ki;

  usb'den takılan ses kartları kendi asio driver'larını kullandıkları için (örneğin terratec, roland ve m-audio kartlar), Asio4All driver'ına gereksinim duymazlar. Gel gelelim harici ses kartlarındaki latency (gecikme) süresi kadar düşük olmasa dahi olabildiğince alt seviyelere çekilmiş bir oranda işlem yapmak için (ses kaydı ve midi işleme yazılımları başta gelir) nadir de olsa kullanılırlar...

  Artı Yönleri: gecikme oranını nispeten onboard kartlara göre daha düşük tutmaya çalışırlar.. Eksi Yönleri: işlemciye çok yük bindirirler...

Asio4All için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
78 / 29,909
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/WinME/Win98
Üretici:
Asio4all

Yardımcı Araçlar Popülerleri

 1. Srs Audio Sandbox
  Srs Audio SandboxSes Kartı Programı
 2. Subtitle Workshop
  Subtitle WorkshopAltyazı Hazırlama Programı
 3. Bass Chorus
  Bass ChorusSes Kalitesi Artırma Programı
 4. Ummy Video Downloader
  Ummy Video DownloaderYouTube Video İndirme Programı
 5. Webcam 7 Free
  Webcam 7 FreeWeb Kamerası ve Ağ Kamerası İzleme Programı