Shazam

Shazam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 42,624
  • DOSYA BOYUTU 8.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shazam Entertainment

Shazam Windows 8 uygulaması ile adını merak ettiğiniz müziği anında bulabilirsiniz.

Günlük 15 milyon aktif kullanıcısı bulunan Shazam, yeni müzikler keşfetmenin en hızlı ve kolay yoludur. Tamamen ücretsiz olan popüler müzik uygulması, o an çalan müziği kısa sürede tanır ve adını merak ettiğiniz şarkıyı öğrenmenize yardımcı olur. Bunun için tek yapmanız gereken Shazam uygulamasını açmak ve Shazam simgesine dokunmak. Aradığınız müziği bulmak işte bu kadar basit.

O an arka planda çalan şarkıyı sadece saniyeler içerisinde bulan Shazam ile dilerseniz parçayı hızlıca satın alabilir, YouTube videolarına göz atabilir, etiketleri sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra albüm incelemelerini ve favori şarkıcılarınızın biyografilerini okuyabilir, diğer Shazam kullanıcılarının dinledikleri parçaları göz gezdirerek yeni müzikler keşfedebilirsiniz.

Shazam'ı bir başka uygulama açıkken veya internette gezinirken kullanmanız da mümkün. Windows 8'in Snap View özelliği sayesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Windows 8 bilgisayar ve tabletlerin yanı sıra Windows 8.1'li cihazlarla da uyumlu şekilde çalışan bu müzik bulma uygulaması, son derece pratik ve varsayılan uygulamalar arasında yer almaya aday.