Fallout 3 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Fallout 3 Türkçe yama nasıl yapılır merak ediyorsanız bu yazımız çok işinize yarayacaktır.

fallout-3-turkce-yama

Fallout serisi tekrar popülerleşti diyebiliriz. Fallout dizisinin yayınlanması ile birlikte pek çok kişi ya tekrar Fallout 3 oynamak istedi ya da bu evreni ilk kez keşfetmek için kolları sıvadı. Pek çok oyuncu ise bu noktada Fallout 3 Türkçe yama aramaya başladı. Biz de sizler için Fallout 3 Türkçe yama nasıl yapılır izah edelim dedik.

Fallout 3, oldukça detaylı ve büyük bir oyun. RPG oyunları denildiği zaman akıllara gelen ilk yapımlardan biri olan Fallout 3 biraz eski hissettirse de günümüzde bile hala oynanabilecek durumdadır. Bu oyunu oynamak istiyor ama yabancı dilinize güvenemiyorsanız Fallout 3 Türkçe yama kurmak isteyebilirsiniz. Böylece oyundan aldığınız keyif de artacaktır. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak Fallout 3 Türkçe yama yükleyebilirsiniz.

Fallout Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Sinema

Fallout Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Bu rehberde Fallout dizisi konusu, oyuncuları ve yayın tarihi hakkında merak edilen soruları cevaplayacağız. İşte yeni Amazon Prime dizisine dair detaylar!

Fallout 3 Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

  • Öncelik Fallout 3 Türkçe yama kurulum dosyasını indirin.
  • Ardından indirdiğiniz dosyayı çalıştırın.
  • Kurulum işlemi tamamlanana kadar ileri seçeneğini işaretleyin ve kuruluma başlayın.

Fallout 3 Sistem Gereksinimleri
OYUN

Fallout 3 Sistem Gereksinimleri

Bu yazımıza göz atın ve Fallout 3 sistem gereksinimleri neymiş hemen öğrenin.

Fallout 3 Türkçe Yama Kurarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Eğer Fallout 3’ü Steam’den oynayacaksanız oyununuz "D:\Oyunlar\Steam\steamapps\common\Fallout 3 goty\" dizininde kurulu olmalıdır. Epic Games üzerinden oynayacaklar ise "D:\Oyunlar\fallout3\Fallout 3 GOTY English" dizinine oyunu kurmalıdır. Aksi halde büyük ihtimalle yama çalışmayacaktır. Bu yama Fallout 3 - Game Of The Year sürümü ile uyumludur. Başka sürümlerde çalışmayacaktır. Fallout 3 Türkçe yama yüklemeden önce bunları göz önünde bulundurun.

Fallout Oyunlarının Maskotu Vault Boy, Aslında Korkunç Bir Gerçeği Temsil Ederken Neden Sırıtıyor?
OYUN

Fallout Oyunlarının Maskotu Vault Boy, Aslında Korkunç Bir Gerçeği Temsil Ederken Neden Sırıtıyor?

Siz Fallout oyunlarını sadece bir oyundan ibaret sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz, işte ilginç detaylar.

Fallout 3 Hakkında

Bethesda tarafından geliştirilen ve yayınlanan Fallout 3 ilk kez 2008 yılında yayınlandı. Fallout serisinin ilk 3 boyutlu oyunu olan Fallout 3 büyük heyecan yaratmıştı. Zira önceki oyunlar üstten görünümlü ve 2 boyutlu yapımlardı. Fallout 3 ile bu seri bambaşka bir yola girdi ve görsellik anlamında çağ atladı.

RPG mekanikleri bakımından dönemine göre son derece yeterli bir oyun olan Fallout 3 oldukça önemli bir yapımdır. Fallout evrenine girmek ve bu seriyi daha iyi anlamak için Fallout 3 oldukça önemli bir oyundur. Modern sistemlerde bu oyunu oynamak biraz zor olsa da hala keyifle oynanabilir.

Fallout 3 Türkçe yama ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Umuyoruz ki sizler için faydalı olmuştur. Siz daha önce Fallout 3 oynamış mıydınız? Fallout 3 Türkçe yama sizce nasıl olmuş? Aşağıda bulunan yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Bunun gibi içeriklere, güncel oyun ve teknoloji haberlerine anında ulaşmak için Tamindir’i takipte kalmayı unutmayın.