Stylebook

Stylebook

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 178
  • DOSYA BOYUTU 13.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici left brain / right brain, LLC

Stylebook, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kıyafet uygulamasıdır.

Stylebook, özellikle bayanların oldukça hoşuna gidecek kıyafet uygulaması olarak fazlasıyla iddialı bir yapım. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamada, ne giyeceğinize önceden karar vererek günlük kombinlerinizi hazırlayabilirsiniz. Bütün bayanların akıllı cihazında mutlaka bulunması gereken Stylebook'a dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Neredeyse bütün bayanların ortak sorunu 'bugün ne giyeyim?' sorusundan oluşur. Çevrenizdeki insanlara bakarsanız bu tespitin ne kadar doğru olduğunu görebilirsiniz. Bir yere gideceksinizdir aşağıda dakikalarca bayanların hazırlık aşamasının bitmesini beklersiniz, alışveriştesinizdir saatlerce mağaza mağaza bayanlara eşlik edersiniz, özel bir gün için kıyafet kombini gerekir ne yapacaklarını bilemezler vb... Bunu daha fazla uzatabiliriz ama bir an önce uygulamaya geçelim.

Stylebook ile bu sorun ortadan kalkıyor efendim. Kıyafetlerinizin fotoğrafını uygulamaya atıyorsunuz ve istediğiniz kombini oluşturmaya başlıyorsunuz. Uygulamanın gelişmiş özellikleri sayesinde arkaplanı temizleme araçlarını kullanabiliyorsunuz. İlerleyen günler için takvim oluşturabiliyor ve planlı bir şekilde giyim kuşamınızı önceden belirleyebiliyorsunuz. Yetmedi mi? Stil danışmanınız ve size ilham verecek çok iyi bir kütüphane de var. Bir bayan için olmazsa olmaz uygulamalardan birini kulanacaksınız.

Stylebook bana bugün ne yakışır diyenlerin mutlaka denemesi gereken bir uygulama ve ücretli olmasına rağmen verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor. Bayanların büyük sorununu ortadan kaldıran bu müthiş uygulamayı denemenizi kesinlikle öneririm.