Razer Naga Hex İncelemesi

Merhaba Tamindir takipçileri. Birçoğumuz bilgisayarımızda MMO türündeki oyunları ve MOBA türündeki oyunları oynamaktan keyif alıyoruz. Bu oyunları standart oyun ekipmanlarıyla oynamak mümkün olsa da bu iş için özel olarak geliştirilmiş olan ekipmanları k

Hassasiyet ve Genel İzlenimler

Razer Naga Hex, MMO ve MOBA türü oyunlar için tasarlanmış olsa da oldukça yüksek hassasiyete sahip olan bir fare. Bu da onu FPS tarzı aksiyon oyunları için de iyi bir seçenek yapıyor. Daha önceden kullandığımız oyuncu faresi G500 ile bu fareyi kıyaslayacak olursam Razer Naga Hex'in çok daha hassas olduğunu ve pürüzsüz hareket ettiğini söyleyebilirim. Bu da daha başarılı nişan almanız anlamına geliyor.

Razer Naga Hex ergonomik bir şekilde tasarlanmış. Fakat masaüstü kullanım için kenar tuşları kilitleyecek küçük bir mekanizma yapılabilirmiş. Bu sayede bu tuşlara kazara basılması önlenebilirdi.

World of Warcraft oynamayı sevdiğimden ötürü tercih ettiğim Razer Naga Hex'in ihtiyaçlarımı genel olarak karşıladığını söyleyebilirim. Kenar tuşları oyunlar için kullanışlı bir şekilde yerleştirilmiş, hassiyet yüksek. Görünüm ise biraz sizin tercihinizle ilgili bir durum. Farenin renkleri hoşunuza gitmezse bir de yeşil versiyonunun olduğunu belirtmekte fayda var.

Umarız incelememiz işinize yaramıştır. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın.

Logitech G600 Oyuncu Mouse'u İncelemesi

  1. Razer Naga Hex İncelemesi
  2. Kutu İçeriği
  3. Tasarım
  4. Hassasiyet ve Genel İzlenimler

YORUMLAR