CIA

CIA

(Android)
Editör Puanı: 5/5
5

2 Kullanıcı: 3.5/5

3.5
CIA
CIA
CIA
CIA
CIA
CIA
CIA

Ücretsiz Numara Sorgulama Uygulaması

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 2 yıl önce

Sizi Arayan Numaranın Kim Olduğunu Öğrenmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Ücretsiz numara sorgulama uygulaması olan CIA, Android kullanıcılarının arandıklarında kimin onları aradığını tespit etmelerini sağlayabilen ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve son zamanlarda denk geldiğimiz en işlevsel arayanı bil uygulamaları arasında yer alıyor. Hem kolay ayarlanabilir ve anlaşılır yapısı, hem de içerisindeki milyarlarca numaralık veritabanı sayesinde kullanırken keyif alacağınızı düşünüyorum.

Uygulamayı kullandığınızda, bilmediğiniz bir numara tarafından aranmanız halinde sizi kimin aradığını CIA'nın veritabanı içerisinde yer alan numaralar sayesinde görebiliyorsunuz ve böylece açmama, engelleme veya açma kararı vermeniz mümkün hale geliyor. Kimin aradığını öğrenmenin bilhassa sizi rahatsız edebilecek kişilerden uzak durabilmek için faydalı olabildiğini dikkate alırsak, her kullanıcının mobil cihazında barındırması gereken uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Ancak uygulamanın sadece arayanı bulma işlevi değil, bunun yanında bir kaç özelliği daha mevcut. Bu işlevleri kısaca listelemek gerekirse;

 • İstenmeyen çağrıları engelleme
 • İstenen kişileri arayabilme
 • Rehber yedekleme hizmeti
 • Kontak bilgisi detaylarını güncelleme
 • Özelleştirme ve görünüm seçenekleri

CIA uygulamasının sunduğu kullanıcı profili düzenleme olanakları ise bir başkasını aradığınızda onun CIA uygulamasında nasıl görüneceğinizi belirlemenize imkan tanıyor. Böylece kendinizi diğer insanlara doğru bir şekilde gösterebiliyor ve sizi tanımayanların bile herhangi bir şekilde rahatsız olmadan telefonu açmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Çağrı tanımlama ekranında sizi arayan kişilerin adının, adresinin ve varsa diğer ek bilgilerinin görüntülenebilmesi sizi kimin aradığı konusunda yeterli miktarda veri sunacaktır.

Arayanı öğrenme özelliğine sahip etkili bir çağrı uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

CIA için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
592 / 95,619
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.3 ve üzeri
Üretici:
CIAmedia

Yardımcı Araçlar Popülerleri

 1. Google Play (APK)
  Google Play (APK)Android İçin Google Play Mağaza Uygulaması
 2. Aptoide
  AptoideAndroid İçin Alternatif Uygulama Marketi Uygulaması
 3. TKGM Parsel Sorgu
  TKGM Parsel SorguAndroid için Parsel Sorgulama Uygulaması
 4. Adobe Flash Player (APK)
  Adobe Flash Player (APK)Android İçin Flash Uygulaması
 5. Yüzde Yüz Kıble
  Yüzde Yüz KıbleAndroid için Kabe Yönü Bulma Uygulaması