2016'da Android Marshmallow Güncellemesi Alacak Samsung Telefonlar

Samsung Vietnam'ın sitesindeki haberlere göre hangi telefonların Marshmallow güncellemesini alacağı belirtiliyor.

2016'da Android Marshmallow Güncellemesi Alacak Samsung Telefonlar

Samsung bir yandan akıllı telefonlar için Marshmallow güncellemesini test ederken, bir yandan da hangi telefonlara Marshmallow güncellemesinin geleceğini internete sızdırdı.

Samsung, telefonlarında Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin kararlı bir şekilde çalışmasını istediğinden dolayı bir takım testlerine devam ediyor. İlk etapta üst düzey telefonlarına bu güncellemeyi getirecek olan Samsung'un geçtiğimiz ay içerisinde Marhmallow için yol haritası yayınlanmıştı. Bugünlerde ise daha güvenilir kaynaklardan hangi telefonlara güncelleme geleceğinin haberleri sızdırıldı.

Samsung Vietnam'ın resmi sitesinden paylaşılan verilerde, hangi telefonların yılın hangi çeyreğinde Marsmallow güncellemesini alacağı belirtiliyor. Verilere bakıldığında ise bazı değişiklikler göze çarpıyor. Daha önce sızan verilere göre Galaxy Note 5'in Aralık ayında güncellemeyi alacağı belirtilirken, yeni verilere göre 2016'nın ilk çeyreğinde Marhsmallow güncellemesi Note 5'e gelecek. Note 5 ile beraber Note 4,  Note Edge, S6 ve S5 gibi cihazlarda 2016'nın ilk çeyreğinde Marshmallow güncellemesini alacaklar. Samsung Vietnam'ın sitesinden yayınlanan listenin devamı ise aşağıdaki gibi.

Apple'a Daha İnce ve Parlak Ekranlar Geliyor

Sony, 2016'da Snapdragon 820 Taşıyan 2 Amiral Gemisi Çıkarmaya Hazırlanıyor

YORUMLAR