500 Bin Dolar Ödüllü Mortal Kombat Turnuvası

500 Bin Dolar Ödüllü Mortal Kombat Turnuvası

Eğlenerek para kazanmanın başlıca yollarından bir tanesi oyun turnuvalarına girmek. Hele iyi oynadığınız bir oyun varsa, onun turnuvalarından oldukça yüksek miktarda bir para kazanmak mümkün. Bunun için iyi Mortal Kombat X oynayan oyuncuların yeni hedefi 500.000 dolar ödüllü yarışma oldu.

Mortal Kombat X, 2015’in bahar aylarında piyasaya sürülmüş ve o yılın dövüş oyunu ödüllerini toplamayı başarmıştı. Eski oynanışı yeniye çok iyi harmanlayan ve bunu iyi grafiklerle yapan MKX, büyük övgüler kazanmıştı. Yıllarda sonra yenilenerek piyasaya çıkması sebebiyle, büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmaya başlayan yapım için güzel haberler de geldi.

Son oyunun dağıtımcısı Warner Bros., yaptığı bir açıklamayla nisan ayı itibariyle başlatacağı Mortal Kombat X eSports programıyla birlikte bir dizi turnuva düzenleyecek. Dünya’nın en iyi MK oyuncularının katılacağı tüm bu turnuvalarda verilecek ödüllerin toplamı ise 500 bin dolar olacak.

12 Haziran’a gelindiğinde ise bu turnuvalardan çıkan en iyi 16 oyuncu karşı karşıya gelecek. Büyük turnuvanın finalinde verilecek ödüllerin toplamı ise 200 bin dolara yaklaşıyor. Yani turnuvayı birinci bitiren oyuncu, 100 bin dolardan fazla para kazanacak.

Mortal Kombat X için PC Desteği Kaldırılıyor Mu?

Haftanın Android Oyunu: Mortal Kombat X

Mortal Kombat X Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR