Activision Call of Duty Serisinin Geleceğini Oyunseverlerle Birlikte Kararlaştıracak

Activision Call of Duty Serisinin Geleceğini Oyunseverlerle Birlikte Kararlaştıracak

Eğer yeni duyurulan Call of Duty Ghosts oyunundan sonra serinin geleceğinin ne yönde ilerleyeceğini merak ediyorsanız Activision'un planları bu merakınızı bir nebze yatıştıracaktır. Activision, FPS klasiği Call of Duty serisinin geleceğini seçeceği Call of Duty hayranlarından oluşan bir grup ile birlikte Los Angeles'ta yapılacak bir organizasyonda belirleyecek. Oyunseverler serinin geleceğini şekillendirecekler ve oyunun daha iyi hale gelmesi için katkıda bulunabilecekler.

Görünüşe göre Activision kullanıcı deneyimlerini ve geri dönüşlerini değerlendirerek serinin kalitesini arttırmaya niyetlenmiş durumda. Call of Duty serisinin son oyunlarının bir önceki oyunlar üzerine çok büyük yenilikler getirmemesi markayı uzun vadede tehlikeye atabilme riskine sahipti. Her ne kadar kaliteli oyunlar olsa da çoğu oyunseverin aynı yapıyı farklı işlenmiş şekilde tecrübe etmek istememesi oyunun satışlarını dolayısı ile Activision'un oyundan elde edeceği geliri azaltma potansiyeline sahip.

Call of Duty odaklı geliştirme grubunun Call of Duty'nin çevrimiçi hizmeti Call of Duty Elite ile de ilişkili olabileceği söylenmekte.

GTA 5'te Yer Almak İster Misin?

YORUMLAR