Alienware 15 Bütün Oyuncuların Gözlerini Yaşartacak

Alienware 15 Bütün Oyuncuların Gözlerini Yaşartacak

Alienware'den yeni yıl hediyesi geldi, gerçi belki biraz geç geldi ama hiç fena gelmedi. Alienware 15 (2015) inanılmaz fiyatla muazzam performansı bir araya getirmeyi başardı. Dell Alienware orta sınıf bir oyun dizüstü bilgisayarı olan Alienware 15 (2015)'i piyasaya sürdü. Hemen sizi meraklandırmadan fiyatını açıklayalım; seçeceğiniz konfigürasyona göre 1.200 dolardan 2700 dolara kadar kendinize bir Alienware seçebilirsiniz.

Alienware 15; Intel Core i7-4710HQ işlemci, Nvidia GeForce GTX 980M grafik kartı, 16GB RAM, 1.5TB depolama kapasitesi ve 15.6 inç Ultra HD kalitesiyle oyunlarını gittiği yere götürmek isteyenler için muazzam bir performans sunuyor. Alienware 4K kalitesinde oyunları 60 fps ile oynatacak kadar güçlü.

Alienware ince ve hafif bir dizüstü değil tam 3.2 kilo ve 3.5 santim kalınlığında. Yani bir 15 inçlik dizüstü için biraz kaba kaçıyor. Bunu hemen belirtmekte fayda var. Özellikle ağır olmasının sebebi oyun oynarken cihazın yerinden oynamasını engellemek. Klavye gövdesi oyuncuların bileklerini rahat kullanmaları için farklı tasarlanmış. Ve tüm klavye alanı dokunmatik alan dahil ışıklandırılmış. Böylelikle karanlıkta oyun zevkine de varılabiliyor. Kalınlığı ise GPU ve CPU fanlarının rahat soluklanmasını sağlayacak kanallara sahip olmasından kaynaklanıyor.

Tanıtım videosunu ve konfigürasyon özelliklerini videodan izleyebilirsiniz.

Alienware Yeni Oyun Laptop'unu ve Ona Özel Grafik Hızlandırıcısını Tanıttı

Uncharted 4 Başka Bahara Kaldı Xbox'a Bir Fırsat Çıktı

Sony PlayStation Mobil Hizmetini Bu Yaz Tamamen Kapatıyor

Minecraft Yasağı Sayesinde Alay Konusu Oluyoruz

YORUMLAR