Assassin's Creed: Unity, Karakterlerin Arkasındaki Sesleri Tanıtıyor

Assassin's Creed: Unity, Karakterlerin Arkasındaki Sesleri Tanıtıyor

Fransız Devrimi'nin en acımasız halini yaşamamıza haftalar kaldı. 11 Kasım'da bizlerle buluşacak olan Assassin's Creed: Unity'nin bugün yayınlanan videosunda, oyunun ses sanatçılarını tanıyoruz ve ufak bir tarih dersi alıyoruz. Aldığımız bu tarih dersinin ismi ise AC 101 olsa gerek.

Yeni Assassin's Creed: Unity'de göreceğimiz Arno, Dan Jeannotte adlı bir ses sanatçısı tarafından seslendiriliyor. Jeannotte, bizlere Arno'nun ufak tarihçesini de veriyor; karakterimizin bir Assassin olmadan önce nasıl bir insan olduğunu ve ne çeşit yollardan geçtiğini görüyoruz. Videonun devamında ise bizleri Arno'nun "kız arkadaşı" (?) Elise'in ses sanatçısı karşılıyor. Catherine Bérubé, Elise'in kişiliğini ve oyuında nasıl bir rol oynadığını bizlerle paylaşıyor.

Oyunda Napoleon Bonaparte ismi bile geçiyor. Heyecanlandınız öyle değil mi? Assassin's Creed serisinin en sevilen yanı bu belki de; tarihte yaşamış olan insanları tekrar yaşatmak, daha da efsaneleştirmek. Hepimiz şunu da çok iyi biliyoruz ki, bu oyunun bizlere verdiği tarih dersleri, şu ana kadar hiçbir yerde gösterilmedi.

Siz de bunu çok iyi biliyorsunuz. İşte video, iyi seyirler.

Assassin's Creed: Unity Ertelendi

Assassin's Creed: Unity'nin Yeni Videosunda Harika Detaylar Var

Assassin's Creed: Unity'nin Gamescom 2014 Videosu Yayınlandı

YORUMLAR