Assassin's Creed: Unity'nin Yeni Videosunda Harika Detaylar Var

Assassin's Creed: Unity'nin Yeni Videosunda Harika Detaylar Var

Ubisoft'un sevilen serisi Assassin's Creed'in yeni oyunu çok yakında bizlerle olacak. Bu bekleyişi hepimiz yaşamaya devam ediyoruz; Ubisoft'ta bizleri yalnız bırakmıyor. Assassin's Creed: Unity için yeni haberler ve videolar gelmeye devam ediyor.

Açıklanan bilgilere göre yeni Assassin's Creed: Unity'de online olarak her oyuncu kendi Assassin'ini kişiselleştirebilecek. Karakterimizin yeteneklerinden silahlarına kadar her şeye müdahale edebileceğiz. Bunların yanında 4 ayrı karakter sınıfı mevcut: Stealth, Melee, Health ve Ranged. 

Ubisoft'un önde gelen yapımcıları, oyun içerisindeki co-op ve bu kişiselleştirme olayının en önemli etmenler olduğunu söylüyor. Özellikle co-op tadının çok farklı olacağını söyleyen yapımcılar, bu iki etmen için çok özel bir video yayınlamış durumda. 

Ayrıca Assassin's Creed: Unity'de, kendi oyuncu tarzımızı yaratabileceğimiz binlerce silah ve zırh mevcut. Dövüşme tarzımızı etkileyecek olan bu materyalleri geliştirmek ise oyun içerisinde zor olarak görülen olaylardan biri.

İşte Ubisoft'un yeni yayınladığı video, iyi seyirler.

Assassin's Creed: Unity Ertelendi

Assassin's Creed: Unity'nin Gamescom 2014 Videosu Yayınlandı

YORUMLAR