ASUS ZenFone 3, Parmak İzi Tarama Teknolojisiyle mi Geliyor?

ASUS ZenFone 3, Parmak İzi Tarama Teknolojisiyle mi Geliyor?

ASUS’un merakla beklenen yeni akıllı telefonu ZenFone 3’te parmak izi tarama teknolojisi de olacağı söylentileri dolaşıyor. Detaylar haberimizin devamında.

ZenFone serisiyle büyük bir çıkış yapan ve ZenFone 2 modeliyle bu başarıyı sürdüren ASUS, yeni akıllı telefonu için gün sayarken bazı söylentiler de konuşulmaya devam ediyor. DigiTimes’a göre ZenFone 3 modeli, 2016 yılının Mayıs ya da Haziran ayında gelecek. Yine de cihazın dünya genelinde satışa sunulması birkaç ayı buluyor.

Asyalı kaynaklara göre yeni amiral gemisinin, parmak izi tarama teknolojisiyle birlikte geleceği iddiaları konuşuluyor. Bu da ASUS’un daha üst düzey bir cihaz tanıtacağının göstergesi gibi görünüyor. Bunun dışında; ASUS CEO’su Jonney Shih bir süre önce, ZenFone 3 modeline sahip olan kullanıcıların daha hızlı şarj ve veri transferinden yararlanabileceğini, yani cihazın USB Type-C portuna sahip olacağını doğrulamıştı.

Şimdilik ZenFone 3 hakkında doğrulanan bilgiler ve ortada dolaşan söylentiler bu şekilde. Cihazın teknik özellikleri ve tasarım detayları konusunda henüz net bilgiler bulunmuyor. Siz de bu model hakkındaki detayları merak ediyorsanız, cihazı yakından takip edip en güncel ve doğru bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Asus Zenfone 3'ün Özellikleri Nasıl Olacak?

Asus Zenfone 3 Özellikleri ve Görüntüsü İnternete Sızdırıldı

YORUMLAR