Bağımlılık Yapan Endless Sniper Yeni Bir Mobil Oyun Fenomeni Olmaya Aday

Bağımlılık Yapan Endless Sniper Yeni Bir Mobil Oyun Fenomeni Olmaya Aday

Eğer sürükleyici ve bağımlılık yapıcı bir mobil oyun oynamak isterseniz size güzel bir tavsiyemiz var. Endless Sniper adıyla çıkış yapan ve "sonsuz keskin nişancı oyunu" olarak tanımlanabilecek yeni bir mobil oyun bir iki kere oynadıktan sonra akıllı telefon veya tabletinizi elinizden bırakamamanıza sebep oluyor. Bu retro tarzdaki sevimli 8 bit grafiklerle süslenmiş sniper oyunu klasik FPS oyunlarına farklı bir bakış açısı getirmekte. Oyunun 2 boyutlu görünümü bize tıpkı Mario gibi platform oyunlarını hatırlatıyor. Oynanış yapısınn ise aksiyon ve heyecan dolu bir yapıya sahip.

Endless Sniper'da düşmanlarını keskin nişancı tüfeğiyle avlamaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın karşısında standart piyadelerin yanısıra zombiler ve ninjalar gibi düşmanlar da çıkıyor ve bu düşmanlar kendilerine has saldırı şekillerine sahipler. Oyundaki temel amacımız ise düşmanlarımız bize saldırmadan önce onları avlamak. Ekranda aynı anda birden fazla düşman olduğu için düşmanlarımızın hareketlerini takip etmemiz ve saldırmaya hazırlananları ayıklayarak onları öncelikli olarak yok etmemiz gerekiyor. Eğer gecikirsek düşmanlarımız bize farklı şekillerde saldırabiliyorlar. Reflekslerimizi kullanarak bu saldırıları da önleyebilmemiz mümkün.

Endless Sniper'ı oldukça keyifli ve heyecanlı hale getiren bonuslar da bulunmakta. Oyunda varilleri patlattığınızda veya kutuları vurduğunuzda zamanı yavaşlatma, seri bir şekilde ateş ederek kısa zamanda birçok düşmanı yok edebilme gibi bonusları aktifleştirebiliyorsunuz. Oyunda birçok farklı sürprize de yer veriliyor.

Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Endless Sniper'ı bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Basın Kutsal Suyu! Mobil Şeytan Çıkarma Oyunu The Exorcism Çıktı!

YORUMLAR