Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 5 sistem gereksinimleri bilgisi, dün yapılan tanıtım etkinliğinin ardından en çok merak edilen konuların başında geliyordu. Bugün itibarıyla Battlefield V'in Origin sayfasını aktif hale getiren EA, Battlefield V sistem gereksinimleri bilgisini merak edenlerle paylaştı. 

İlk olarak 2001 yılında piyasaya sürülen Battlefield serisi, o günden bu yana FPS oyuncularının vazgeçilmezi haline gelen birçok oyunun piyasaya çıkmasına vesile olmuştu. Son olarak Birinci Dünya Savaşı’nı konu alan Battlefield 1 ile oyuncuların karşısına çıkan seri, kaliteli oynanışı ve grafikleriyle tam not almayı başarmıştı. Dün itibarıyla düzenlenen canlı yayındaysa serinin yeni oyunu Battlefield 5 gün yüzüne çıktı.

İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan ve bugüne kadar oyun dünyasında ele alınmayan cepheleri işleyeceği söylenen Battlefield 5, FPS oyunlarını seven birçok oyuncu tarafından heyecanla karşılandı. Grafikleriyle hayran bırakan oyunun sistem gereksinimleriyse açıklamadan sonra en çok merak edilen konuların başında geldi. Tanıtımdan sonra Battlefield 5’in Origin sayfasını ziyarete açan Electronic Arts, BF5 sistem gereksinimleri bilgisini, oyuncularla paylaştı. Battlefield 5 sistem gereksinimleri linkine tıklayarak resmi gereksinimleri görebilirsiniz. 

Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10
İşlemci (AMD): AMD FX-6350
İşlemci (Intel): Core i5 6600K
Bellek: 8GB RAM
Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Ekran Kartı (NVIDIA): nVidia GeForce® GTX 660 2GB
DirectX: 11.0 uyumlu ekran kartı ya da benzeri
İnternet Hızı: 512 KBPS ya da daha hızlı
Boş Alan: 50GB