Bilgisayarda Android 7.1.1 Çalıştıran AndEX Project Çıktı!

Bilgisayarda Android 7.1.1 Çalıştıran AndEX Project Çıktı!

Eğer bilgisayarda Android çalıştırma amacıyla kullanabileceğiniz bir araç arıyorsanız AndEX Project beklentilerinizi karşılayabilir. Android 7.1.1 desteğiyle güncellenen bu araç yaygın olarak kullanılan Android emülatörlerinden farklı bir yapıya sahip. Android emülatörleri temel olarak sanal bir işletim sistemi olarak Windows üzerinde çalışıyorlar. Bu da bu emülatörlerin performans bakımından çok verimli çalışamamalarına neden oluyor. Fakat bir ISO kalıp dosyası olarak dağıtılan AndEX Project kendi başına çalışabilen bir işletim sistemi. Bu ISO kalıbını USB belleklerinize veya DVD'lerinize yazdırarak bilgisayarınız açılırken Android 7.1.1 işletim sistemiyle önyükleme yapabiliyorsunuz.

AndEX Project, 9 dolar ücretle satışa sunulmakta. Bu ISO kalıbının içinde belli Android uygulamaları yüklü olarak geliyor. Bu uygulamalar Google Chrome ve Mozilla Firefox mobil internet tarayıcıları, Google Play Store, Google Play Services, Gmail, YouTube, Spotify, Clash of Clans, File Manager, Google Earth, SnapTube, Aptoide App Store gibi uygulamaları. AndEX Project'in en iyi yönü ise Google Play üzerinden uygulama indirmenize imkan vermesi.

AndEX Project'i kullanmayı düşünüyorsanız yazılımın geliştiricisinin yaptığı bu uyarıları dikkate almanızda fayda var:

- AndEX Project yeni bilgisayarlar için tasarlanmış bir sistem, bu nedenle bu sistemi eski bilgisayarlarınızda kullanmanız mümkün olmayabilir

- AndEX Project, Google Play üzerinden indireceğiniz bütün uygulamaların çalışacağı garantisini vermiyor

AndEX Project, VirtualBox ve VMWare üzerinde çalıştırılabiliyor; fakat bu kullanımlarda ses vermiyor. Ayrıca AndEX Project ile Bluetooth da kullanılamıyor.

AndEX Project'i satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR