Call of Duty: Black Ops Declassified'in İlk Bilgileri ve Kutu Tasarımı

Call of Duty: Black Ops Declassified'in İlk Bilgileri ve Kutu Tasarımı

Treyarch tarafından geliştirilip Activision tarafından dağıtımı yapılacak olan yeni Call of Duty oyunu Black Ops’un PS Vita sürümü geçtiğimiz E3 fuarında oyun severlere tanıtılmıştı. Sony’nin E3 2012 konferansında duyurusu yapılan Call of Duty’nin PS Vita oyunu Call of Duty: Black Ops Declassified için herhangi bir bilgi ise verilmemişti. Fuarda sadece duyurusu yapılan oyunun nihayet ilk bilgileri geldi.

Walmart internet sitesinde listelenen Call of Duty: Black Ops Declassified, PS Vita kapak resmi ile birlikte ilk bilgilere yer verilmiş. Resmi olduğu meçhul olan bilgilere göre; Oyunda bizleri hem senaryo hem de multplayer modlar karşılıyor. Var olan diğer Black Ops oyunlarından tamamen bağımsız olarak hazırlanan oyununda Special Ops modundaki görevler ise diğer oyunlara göre daha farklı olacak. Ayrıca PS Vita’nin kendine has oynanışı ile birlikte sunulan yeni bir combat sistemi de mevcut.

Call of Duty: Black Ops 2’den bağımsız bir senaryoya sahip olan Call of Duty: Black Ops Declassified’ın gelecekte değil de geçmişte yaşanan olaylara değineceği düşünülüyor. Bakalım Treyarch PS Vita aracılığı ile bu sefer bizi nerelere götürecek. Oyunun ne zaman çıkış yapacağı ise henüz açıklanmadı.

YORUMLAR