Castlevania Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Castlevania Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Son dönemde çıkardığı işlerle alkış toplamayı başaran Netflix, bu yılın başında çıkacağını duyurduğu Castlevania dizisi için ilk tanıtım videosunu yayınladı. 

Belmont ailesinin Dracula ile savaşını konu alan Castlevania, ilk olarak NES için 1986 yılında yayınlanmıştı. İlk oyundan sonra Konami'nin değişmez isimlerinden bir tanesi olan seri, sonrasında bizi onlarca başka oyunla karşılaşmıştı. Özellikle oynanışıyla kendisinden sonra gelen neredeyse her oyunu etkilemeyi başaran Castlevania, son olarak karşımıza 2015 yılında Castlevania: Lords of Shadow 2 ile çıkmıştı.

Bu yılın başlarında ise Netflix, Castlevania'nın animasyon dizisi haline getirileceğini söyleyerek, beklenmedik bir açıklama yapmıştı. Serinin hayranlarını heyecanlandıran bu açıklamanın ardından bugün dizi için ilk tanıtım videosu da yayınlandı. Serinin köklerine bir saygı duruşu mahiyetinde, NES konsola takılan bir kartuşla başlayan video, izleyeceğimiz diziye dair önemli ayrıntılar da verdi. Yine Belmont ailesinden olduğunu tahmin ettiğimiz ana karakterin, asıl amacını çok net şekilde söylediği tanıtım videosu, taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplamayı da başardı. İlk tanıtım videosu ile çok beğenilen dizinin, 7 Temmuz'da başlayacağı da söylendi. 

Castlevania: Lords of Shadow 2 Oynanış ve Hikaye Detayları

Netflix'in İlk Türk Yapımı Dizisi, Acıtan Bir Yaraya Parmak Basacak

YORUMLAR