Deezer ile Artık Paralı Müzik Dinleme Servislerine Son

Deezer ile Artık Paralı Müzik Dinleme Servislerine Son

İnternet müzik dinleme alışkanlığına sahip olanlardan mısınız? Bildiğimiz gibi artık masa üstünden ya da diz üstü bilgisayarlarımızdan müzik dinleme olayı, yerini mobil cihazlara bırakıyor. 

Ne kadar Spotify gibi bir nimete sahip olsak da, mobil konusunda önüne geçemiyoruz bazı şeylerin. İşte Deezer, bunu değiştirmek için geliyor. Söz konusu uygulama, kullanıcıları sadece web üzerinden kullanılabilen, bedava reklam özellikle bir site hazırlıyor.

Premium masa üstü konumlarına ihtiyaç duymayan çünkü "dinleyicilerin artık değişmesi lazım" sözüne inanan Deezer yapımcıları, sistemin 2 ayrı özelliğini tanıttı.

İlk özellik ücretsiz kullanımı görüyoruz, ücretsiz reklamlar ve kullanılabilir capsler mevcut. Diğerinde ise ayda 10 sterlin vererek üye olduğumuz, sınırsız ve ücretsiz reklam planıyla birlikte.

Her türlü kazanan tarafın kullanıcılar olduğu söyleniyor tabii ki. Deezer'ın ne zaman geleceği henüz belirli değil, fakat geleceği günü merakla takip ediyor olacağız. Detayları size aktarmaya devam edeceğiz. 

Bizi takip etmeye devam edin.

Spotify Kullanıcılarını Uyardı

YORUMLAR