Deus Ex: Human Defiance Duyuruldu

Deus Ex: Human Defiance Duyuruldu

Eidos Montreal tarafından geliştirilen ve oyuncular tarafından büyük beğeni toplamayı başaran Deus Ex serisinin geçtiğimiz oyunu Deus Ex: Human Revolution taktirleri topladı. Bu oyundan sonra bizleri yeni bir oyunun beklediğine dair birçok haber internette dönmeye başlamıştı ve tahmin edilen oldu Eidos Montreal yeni bir Deus Ex oyunu ile geliyor.

Eidos Montreal tarafından resmen yapılan duyuruda oyun hakkında açıklamalara da yer verildi. Buna göre yeni Deus Ex oyunumuzun adı Deus Ex: Human Defiance olarak belirlenmiş. Bu sefer bizleri serinin dışında bir dünyaya taşımayı seçen yapımcılar yeni oyunları Deus Ex: Human Defiance ile farklı bir Deus Ex deneyimini oyunculara yaşatacak.

Oyunun farklı olduğunu anlamak zaten çok zor değil, bizleri muhteşem görsellere yer verilmiş yapımdan ziyada piksel grafiklere sahip ancak daha iyi bir yapay zeka ve oynanabilirliği bünyesinde barındıran bir oyun bekliyor. Nasıl bir deneyim olacağında şimdiden endişelenmeye başlayan Deus Ex hayranları yeni oyunu merakla bekliyor.

Injustice: Superman ve Yeşil Fener Karşılaşması

YORUMLAR