DHMİ Genel Müdürlüğü Mobil Uygulaması İle Uçuş Bilgileri Cebinizde

DHMİ Genel Müdürlüğü Mobil Uygulaması İle Uçuş Bilgileri Cebinizde

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığınca geliştirilen DHMİ Genel Müdürlüğü mobil uygulaması Android, iOS, Windows Phone ve Windows kullanıcıları için indirilmeye sunuldu. 50’den fazla havalimanının uçuş bilgilerini ve hava durumuna anlık olarak takip edilme kolaylığı sunan uygulama tüm platformlarda ücretsiz.

DHMİ (Devlet Hava Meydanları İşletmesi) Genel Müdürlüğü uygulaması ile kullanıcılar kendi işletim sistemlerine uygun şekilde hazırlanan uygulamayı ücretsiz olarak cihazlarına indirip kullanabiliyor. Modern tasarlanmış kolay kullanılabilir arayüz ile gelen uygulama ile uçuşların gerçekleşme, gecikme, iptal vb. gibi anlık durum bilgileri kullanıcılara ulaştırılıyor. Bunun yanında kullanıcıları havalimanlarının pist, apron, taksi yolu, günlük hava tahmin raporu bilgilerinden haberdar ediliyor.

Tüm platformlarda eş zamanlı yayınlanan DHMİ Genel Müdürlüğü uygulaması, uçuş bilgilerini takip etmek isteyen kullanıcıların havayollarının resmi uygulamalarını tek tek yükleme derdinden kurtarıyor. Uçuş bilgileri ve hava durumunun yanında güncel haber ve video içeriklerinin bulunduğu DHMİ Genel Müdürlüğü resmi mobil uygulamasına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

Türk Hava Yolları Yenilenen Uygulamalarıyla Daha İyi Hizmet Sunuyor

YORUMLAR