Diablo 3 İçin Ek Paket Geliyor

Diablo 3 İçin Ek Paket Geliyor

Blizzard sonunda resmi olarak Diablo 3 için ek paket geleceğini açıkladı. Çıktığı günden bu yana 10 milyonun üzerinde satmayı başaran efsanevi yapıma ek paket gelip gelmeyeceği tartışılırken konu ile ilgili açıklama en resmi ağızdan, Blizzard başkanı tarafından yapıldı. Sadece PC platformuna özel olarak çıkan Diablo 3’ün içeriğinin genişletilmesi hususunda yeni ek paketler hazırlanmaya başlandı bile…

Blizzard başkanının yaptığı açıklama şu şekilde oldu; “ Diablo 3 için ek paket çalışmalarımız başladı ancak henüz kesin bir çıkış tarihi vermek mümkün değil”. Diablo 3’ün ek paketi duyuruldu diyebiliriz ancak ek paketin içeriği veya çıkış tarihi hakkında bir bilgi vermekten kaçınan Blizzard başkanı sadece konu ile ilgili çalışmalarının olduğunu belirterek bizlere yeni ek içeriklerin müjdesini vermiş oldu.

Blizzard başkanı gelecek olan genişleme paketi hakkında sadece şunları söyledi, çıkış tarihine değinen başkan ek paket için acele etmediklerini dile getirdi. Blizzard her zaman kaliteye ve oynanabilirliğe önem veren bir şirket olduğu için bu doğrultuda çalışmalarına devam ediyor. İşte bu yüzden üzerinde fazlasıyla durdukları ek paketin ne zaman geleceği bir bilinmez.

YORUMLAR