Facebook, 2 Milyon Aktif Reklamvereni İçin Ads Manager Uygulamasını Yayınladı

Facebook, 2 Milyon Aktif Reklamvereni İçin Ads Manager Uygulamasını Yayınladı

Facebook, 2 milyondan fazla reklamvereni için özel bir mobil uygulama tasarladı ve Facebook Ads Manager adıyla ilk olarak iOS platformunda yayınladı. iPhone kullanıcılarının ücretsiz indirebildikleri Ads Manager uygulaması etkili reklamcılık araçlarını içerisinde barındırıyor.

Dünyanın en geniş sosyal ağ platformu Facebook’a reklamverenlerin sayısı günden güne artıyor. Şirketin resmi olarak yaptığı açıklamaya göre aktif reklamveren sayısı 2 milyona ulaşmış durumda ve reklamverenlerin reklamlarını kolaylıkla yönetebilmelerine izin veren Ads Manager (Reklam Yöneticisi) mobil sitesi her ay 800’den fazla reklamveren tarafından kullanılıyor. Bugün yayınlanan Ads Manager uygulaması ise mobil üzerinden reklam kampanya yönetimini daha kolay hale getiriyor.

Reklam oluşturma ve düzenleme, harcamaları takip etme, reklam sonuçlarını görme, reklam bütçesini ve planlamasını düzenleme, reklama ilişkin anlık bildirimler alma gibi özellikleri kullanıma sunan Facebook Ads Manager uygulaması herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış olabildiğince basit, sade ve modern bir arayüz ile geliyor ve etkili reklamcılık araçlarını iPhone’unuzdan rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Daha önce mobil site üzerinden erişilebilen Facebook Ads Manager (Reklam Yöneticisi), artık akıllı telefonlardan da kullanılabiliyor. İlk olarak iOS platformunda iPhone kullanıcılarına açık olan uygulama şu anda ABD Mağazası’nda indirilebilir olsa da yakın zamanda dünya genelinde indirilmeye açılacağı Facebook tarafından belirtildi. Reklamlarınızı hareket halindeyken yönetebileceğiniz Ads Manager uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

YORUMLAR