Facebook'tan Yeni Bir Özellik: Arkadaşınız Yorum Yazıyor

Facebook'tan Yeni Bir Özellik: Arkadaşınız Yorum Yazıyor

Her geçen gün yeni bir özelliği daha bünyesine katan Facebook, gelen haberlere göre yeni bir özelliğin daha testlerine başladı. Bu özellik ile birlikte kısa bir süre sonra paylaşımlarınız için 'arkadaşınız yorum yazıyor' bildirimi alabileceksiniz.

Sosyal medyanın devi sayılan Facebook, 2015 yılının son günlerine gelirken çalışmalarına hız kattı. Geçtiğimiz günlerde çevrimdışı yorum yapabilme özelliğini hayatımıza sokan Facebook'un bugün yeni bir özelliği daha test ettiği haberleri ortaya çıktı.

Ortaya çıkan haberlere göre Facebook bazı kullanıcıların yorumlarına "yazıyor" özelliğini aktif ederek testlerine başlamış. Haberden anlaşılacağı üzere herhangi bir gönderinin altına birisi yorum yazmaya başladığı anda başkaları tarafında "bir arkadaşın yorum yazıyor" ifadesi çıkacak. Bu özellik ile birlikte bir gönderiye yorum yazacağınız zaman karşı tarafın davranışını görebileceksiniz ve yorumlarınızın karışmasını engelleyebileceksiniz. Küçük bir özellik gibi görünen bu eklentinin Facebook'u nasıl etkileyeceği ise merak konusu.

Messenger ve WhatsApp uygulamalarında hali hazırda kullanılan bu özellik Facebook için ilk olacak. Öte yandan şu an bazı kullanıcılar için açık olan bu özellik Facebook çalışanları tarafından da onaylanmış durumda.

Facebook Bildirimlerini Engelleme Rehberi

Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #18

YORUMLAR