Fallout 4'ü Bir Korku Oyununa Çeviren Ücretsiz Mod Çıkış Yaptı

Fallout 4'ü Bir Korku Oyununa Çeviren Ücretsiz Mod Çıkış Yaptı

Bir hayli geniş açık dünya tabanlı bir haritaya yer veren Fallout 4'ü oynamak için artık farklı bir sebebiniz var. PILGRIM - Dread the Commonwealth adlı ücretsiz mod oyunu adeta bir korku oyunu yapıyor ve oyunculara sıradışı bir oyun tecrübesi yaşatıyor.

Fallout 4'ün güzel yönü tıpkı Bethesda'nın bir diğer açık dünya oyunu Skyrim gibi mod desteğine sahip olması. Birçok farklı Fallout 4 modu sayesinde oyuncular Fallout 4'ü tercihlerine göre şekillendirebiliyorlar, birçok yeni öğeyi ve içeriği oyuna kazandırabiliyorlar. İşte PILGRIM - Dread the Commonwealth modu da bu türde bir Fallout 4 modu.

Fallout 4, içinde mutasyona uğramış canavarlar ve zombiler gibi öğelere yer verse de tam anlamıyla bir korku oyunu olarak tanımlanamaz. Fakat oyunun görsel yapısıyla oynanarak böyle bir atmosfer yaratılabiliyor. PILGRIM - Dread the Commonwealth modu temel olarak oyundaki ışık efektleri, hava şartları, görsel filtreler, kamera yönetimi, sesler, müzikler ve karakter modelleri üzerinde değişiklik yapıyor ve ürpertici bir atmosfer yaratıyor. Modun geliştiricileri, PILGRIM'i geliştirirken geçtiğimiz senelerde gösterime giren The Witch adlı korku filminden esinlenmişler ve bu filmdeki sinematik görünümü oyuna uygulamaya çalışmışlar.

Eğer Fallout 4 sahibiyseniz bu bağlantıyı kullanarak modu indirebilir, nasıl yükleyebileceğinize göz atabilirsiniz:

PILGRIM - Dread the Commonwealth'in tanıtım videosu burada:

Fallout 4 Önümüzdeki Hafta En Güçlü Oyun Bilgisayarlarını Bile Zorlayacak

YORUMLAR