Fallout Shelter'ın Android İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu ve Onaylandı

Fallout Shelter'ın Android İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu ve Onaylandı

iPhone ve iPad tabletler için ücretsiz olarak yayınlanan Fallout Shelter, 13 Ağustosta Google Play Store’da Android sistemler için yerini alacak.

Gelenekselleşmiş mobil oyun altyapısını tamamen değiştiren ve çok beğenilen Bethesda yapımı iOS oyunu Fallout Shelter, kısa zamanda Apple App Store’un kralı olmuştu. Android kullanıcılarının oyuna göstereceği ilginin çok daha fazla olacağı konuşuluyor. Fallout Shelter temel olarak şehir kurma simülasyonu oyunlarına benzese de, aslında gerçek zamanlı strateji öğelerine de sahip. Fallout Shelter atom savaşı sonrası bir sığınağın yönetimini bizim ellerimize bırakıyor ve biraz da olsa SIMS altyapısını çağrıştırıyor.

Geçtiğimiz ay oyunun yapımcısı Bethesda, Ağustos ayında oyunun Android için çıkacağını duyurmuş, ancak kesin bir gün vermememişti. 13 Ağustosta Android için uygulama mağazasına yerleşecek olan Fallout Shelter, iOS’taki gibi ücretsiz olacak ve oyun içi satın almaları destekleyecek.

Fallout Shelter iOS üzerinde yayınlandığı ilk haftada günde 70 milyon kere oynanarak pek çok oyunun rekorunu kırmıştı. Oyunun tanıtım videosunu tekrar hatırlayalım.

Haftanın iOS Oyunu: Fallout Shelter

Yeni Yayınlanan Mobil Fallout Oyunu Ünlü Mobil Oyunların Bileğini Büküyor

YORUMLAR