FIFA 19 Ultimate Scream Serisinde Tanıdık Oyuncular Yer Aldı

FIFA 19 ultimate scream Pepe

EA Sports’un her sene FIFA Ultimate Team için hazırladığı Cadılar Bayramı kartları, bugün itibarıyla gün yüzüne çıktı. FIFA 19 Ultimate Team Cadılar Bayramı kartları arasında, Beşiktaş’ın yıldız stoperi Pepe ve Milan’ın 10 numarası Hakan Çalhanoğlu da yer aldı.

FIFA 19 ultimate scream

Halloween etkinlikleri kapsamında özel kartlar yayınlamayı alışkanlık haline getiren EA Sports, seçtiği oyuncuları özel kart tasarımlarıyla oyuna ekliyordu. Uzun süredir bunu bir alışkanlık haline getiren ve Halloween’a özel kartlar hazırlayan şirket, FIFA 19 Ultimate Scream serisinde yer alacak oyuncuları, bugün yaptığı açıklamayla duyurdu.

19 Ekim itibarıyla FIFA 19’un mağazasına ekleneceği söylenen kartlar arasında tanıdık isimler de yer aldı. Beşiktaş’ın yıldız ismi Pepe, 86 overall kartıyla serinin en iyilerinden biri olarak dikkatleri çekerken, AC Milan forması giyen A Milli Takım oyuncusu Hakan Çalhanoğlu da 81 overall’luk kartıyla FIFA 19 Ultimate Scream serisinde yerini aldı. Geçtiğimiz sezon Galatasaray formasını kiralık olarak terleten ve yaz transfer döneminde Lyon’a geçen Denayer da yine tanıdık bir isim olarak seride yerini aldı.

FIFA 19'da yer alan en iyi genç oyuncular listesi ve en çok gelişme gösteren Türk futbolcular listesi yazılarımızaysa göz atmadan geçmeyin.