FIFA 2017'ye Kayıtlar Başladı, Geç Kalmadan Kaydınızı Yaptırın!

FIFA 2017'ye Kayıtlar Başladı, Geç Kalmadan Kaydınızı Yaptırın!

Duyurulduğu günden beri tüm futbol severlerde heyecan yaratan FIFA 2017 yaklaşık 2 ay sonra oyunculara sunulacak. Yeni seriyle Frostbite oyun motoruna geçiş yapan FIFA 2017, aynı zamanda daha gerçekçi oyun deneyimi sunacak. PC, Xbox ve PS4 platformalarında oyunu bekleyenler bir yana dursun geçtiğimiz gün Android sürümüne sahip kullanıcılar için ön kayıtlar başladı. 

EA Sports'un merakla beklenen yeni futbol oyunu FIFA 2017 mobil platformlarda da merakla bekleniyor. FIFA Mobile ismiyle yayınlanacak oyun, ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Android, iOS ve Windows Phone platformlarında boy gösterecek FIFA Mobile için geçtiğimiz gün Android kullanıcılarını sevindiren bir hamleyle ön kayıt sistemi aktifleştirildi.

Merakla beklenen yeni oyunda EA Sport's, böylece oyun çıkar çıkmaz oyuncuların haberdar olmasını sağlayacak. Çıktığı zaman otomatik olarak telefonlara yüklenecek oyun aynı zamanda ücretsiz olacak. Şu an sadece Android için ön kayıt sistemini açan EA Sport's, iOS ve Windows Phone için biraz gecikecek gibi görünüyor. Oyunun bu platformlara ne zaman geleceği henüz bilinmiyor. Öte yandan oyuna ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Ön kayıt içinse bu bağlantıya tıklayıp sayfanın en aşağısına gitmeniz yeterli.

FIFA 2017'nin Kapalı Beta Süreci Başladı

PES 2017 Demo Tarihi Açıklandı!


YORUMLAR