Fotoğraflarınızı Düzenlemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Fotoğraflarınızı Düzenlemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Profesyonel kullanıma yönelik hazırlanan gelişmiş fotoğraf düzenleme yazılımı Polarr Photo Editor, web tarayıcılar üzerinde çalışan aynı zamanda iOS ve Android cihazlarda da kullanılabilen bulut tabanlı bir uygulama ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Siz de fotoğraflarınızı düzenlemek için Polarr’ı tercih eden kullanıcılar arasındaysanız güzel bir haberimiz var.

Web tabanlı fotoğraf düzenleyicisi Polarr’ı artık masaüstünde kullanmanız mümkün. Google Chrome / Firefox için hazırlanan eklentiyi yükleyerek fotoğraflarınız üzerinde detaylı olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Import seçeneği ile bilgisayarınızdaki bir fotoğrafı aktarabildiğiniz gibi hesabınıza giriş yaparak mobil cihazınızdaki fotoğrafları da aktarıp çalışabileceğiniz uygulamada temel fotoğraf düzenleme araçlarından ileri düzey araçlara onlarca seçenek mevcut.

Herkesin rahatlıkla kullanabileceği olabildiğince sade, modern ve hızlı yapıda arayüzle gelen Polarr’da fotoğraflarınızı hazır ve kendi yapacağınız özel filtrelerle süsleyebilir ve fotoğraflarınızın dilediğiniz kısımlarında renk oynamaları yapabilirsiniz. Çalışmanızı Dropbox, Box, Facebook, Google Drive, Picasa, Onedrive ve Evernote’a yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz olmasına karşın Adobe Photoshop’dan çok daha fazla araç sunan Polarr’ı aşağıdaki bağlantılardan indirebilir, tarayıcınız ve mobil cihazlarınızda deneyimlemeye başlayabilirsiniz:

Fotoğrafçılığa Yeni Başlayanlar İçin En Pratik Fotoğraf Düzenleme Programları

YORUMLAR