Goodgame Empire'da Yeni Bir Etkinlik Başlıyor

Goodgame Empire'da Yeni Bir Etkinlik Başlıyor

Almanya merkezli dünyanın en büyük online oyun geliştiricilerinden birisi olan Goodgame’in en büyük ve en başarılı oyunu olarak lanse edilen Goodgame Empire için yepyeni bir etkinlik oyunseverleri bekliyor. Yeni bir taht mücadelesi yeni bir savaş Goodgame Empire ile sizleri bekliyor.

Bu yeni Goodgame Empire etkinliğinden faydalanabilmek için öncelikle 30. Seviye ve üstü bir oyuncu profiline sahip olmalısınız, her şeyden önce bunu belirttikten sonra Goodgame Empire’ın yeni etkinliğinden bahsedebiliriz. Yeni etkinlik kapsamında oyuncular Berimond Krallığı’na davet ediliyor, bu krallıkta yeni ve amansız bir taht mücadelesinde kendinizi bulacaksınız.

Duyurulan bu yeni etkinlik sayesinde Goodgame Empire bünyesinde kendinizi diğer oyunculara karşı kanıtlama şansına sahip olacaksınız. “İki düşman fraksiyon burada ülkenin hakimiyetini ele geçirmek için acımasız bir savaş veriyor, çünkü bilge ve adil kral bir veliaht bırakmadan öldü. Goodgame Empire oyuncuları mücadeleye katılarak çatışmayı taraflardan birinin lehine sonuçlandırabilirler. Berimond’daki etkinlik, bir taraf kesin olarak yenilene ve yeni bir kral taç giyene kadar sürecek!” Bu mücadelede bu savaşta yer almak için sabırsızlanmamak elde değil.

Berimond krallığıyla Goodgame Empire hayranlarına yine keşfedilmeyi ve fethedilmeyi bekleyen yepyeni bir dünya sunuyoruz. İki soylu hanedanın çatışmalarının yanında bunların liderleri III. Leopold ve Grimbert odak noktasını oluşturuyorlar. Oyuncuları çok çeşitli görevler ve çekici ödüllerle heyecanlı bir hikayenin içine sürükleyen karakterlere büyük bir önem verdik”, diyor Goodgames Studios´da İş Geliştirme Müdürü ve Türkiye Sorumlusu Çağlar Eğer.

İki taraftan birini seçmek zorundasınız, birbirine tamamen zıt olan iki kraliyetten birisi adına mücadele edecek ve amaca ulaşacaksınız. Yepyeni çeşitli görevler ve birbirinden harika ödüller ile Goodgame Empire sizleri bu yeni etkinliğine davet ediyor. 7 Kasım 2012’de başlayacak bu etkinliğe katılmayı sakın unutmayın.

YORUMLAR