Haftanın Android Oyunu: CastleStorm

CastleStorm çıkış yaptı. İndirmek için sayfamızı ziyaret edeblirsiniz

Haftanın Android Oyunu: CastleStorm

Zen Studios tarafından geliştirilen ve çıkışı merakla beklenen kule savunma oyunu CastleStorm sonunda çıkış yaptı! Hem Android versiyonu hem de iOS versiyonu yayınlanan oyun satandart strateji oyunlarının dışına çıkan bir yapıya sahip. Bilindiği üzere kule savunma oyunlarında kulelerimizi yerleştirip düşmanlarımızın üzerimize saldırmasını bekleriz. Bu klasik yapıyı Angry Birds tarzı fizik bulmacalarıyla ve gerçek zamanlı aksiyonla birleştirdiğinizi düşünün ve buna savaş alanındaki sıcak çatışmaları ekleyin. İşte Haftanın Android Oyunu: CastleStorm size hepsini bir arada sunabiliyor. 

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir Android oyunu olan CastleStorm içerik olarak oldukça zengin. Oyunda savunacağımız kaleyi kendimiz oluşturabilmekteyiz. Bu iş için oyunda detaylı bir kale editörüne yer veriliyor. Bu kale editörünü kullanarak kalemizi dikkatli bir şekildep lanlamalıyız ve düşman ateşine karşı dayanıklı bir yapı ortaya çıkarmalıyız. Düşmanımız tıpkı Angry Birds'te olduğu gibi kalemize saldırabiliyor ve kalemize yıkabiliyor. Aynı şekilde biz de düşman kalesine saldırabiliyoruz.

Oyunda savaş alanına indiğimiz anda ise kahramanlarımızı yöneterek düşmanlarla çarpışıyoruz. Bu aşamada kullanacağımız özel yeteneklerimiz ön plana çıkıyor ve oyunun gidişatını değiştirebiliyor.

CastleStorm Android 4.0 ve üst versiyonlarında çalışabilmekte.

Eğer bu eğlenceli oyunu denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Oyunun iOS versiyonu için:

Blizzard'ın İlk Oyunlarını Bedava İndirin!

YORUMLAR