Instagram'ın Yeni Güncellemesi Yorum Takibini Çok Kolaylaştıracak

Instagram'ın Yeni Güncellemesi Yorum Takibini Çok Kolaylaştıracak

Instagram kuşkusuz en sevilen ve en yaygın kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri. Sürekli olarak kendini yenileyen Instagram, kullanıcılarına sunduğu kolaylıkların sınırlarını Himalaya Dağları’na kadar çıkarmaya kararlı görünüyor. Şimdi de sırada, fotoğraf yorumlarının takibini daha basite indirecek yeni güncellemesi var.

Instagram paylaşımlarına yaptığınız yorumlara gelen cevapların, muhatabınız sizi etiketlemedikçe bildirimini alamazsınız. Bu durumun önüne geçecek sevilen uygulama, yorum bildirimlerinin kapsamını genişleteceğini açıkladı.

Yakın geçmişte gelen ‘yorum beğenme’ özelliğinin hemen ardından, ‘yanıtla’ seçeneği sayesinde cevapladığınız yorumlarda kişiyi otomatik etiketleme özelliğini görmüştük. Uygulama, bu kolaylığın yeterli olmadığını düşünmüş olacak ki, bildirim sistemini yeniden tasarlamaya karar vermiş. Yakın zamanda tanışacağımız güncellemenin tam olarak nasıl çalışacağını yine Tamindir ailesi olarak sizlerle paylaşıyor olacağız.

Ben naçizane olarak, Mark abimizden şu hikayeleri izleyenleri "isimle aratma" özelliğini de rica edeceğim. Çünkü, yüzlerce kişi arasından malum kişinin hikayesini izleyip izlemediğini kontrol ederken kaç genç kör oldu, sayamadık.

Artık Instagram Canlı Yayınlarınızı Hikayenizde de Paylaşabilirsiniz

Instagram Fotoğraflarınızı İstediğiniz Kişilere Gösterebileceksiniz

YORUMLAR