iOS 11 Beta 8 Yayınlandı

iOS 11 Beta 8 Yayınlandı

Apple cephesinde hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Haziran'daki WWDC'de iOS 11'i tanıtan Apple, yeni işletim sisteminin 8. betasını geliştiricilere sundu. Önceki beta olan 7. betada Haritalar ve App Store için ikon değişikliklerine aynı zamanda iPad için ise sürükle bırak özelliklerinde iyileştirmelere giden Apple, artık ibreyi tamamen stabiliteye çevirmiş gözüküyor. Herhangi bir değişikliğin göze çarpmadığı 8. betada yalnızca performans iyileştirmeleri bulunuyor.

8. beta ile geliştirici betalarında sona gelindiği, bundan sonraki sürümün kararlı sürümden önceki sürüm olan GM (Golden Master) olması bekleniyor. GM sürümünü de geliştiriclerle paylaşıldıktan sonra Apple, iOS 11'i 12 Eylül'de herkese açık bir şekilde indirmeye sunacak.

iOS 11 geliştirici betalarını indirebilmek için Apple'a kayıtlı bir geliştirici olmanız gerekiyor ya da halka açık (daha az hatanın bulunduğu) betaları beta.apple.com adresinden edinebilirsiniz. Beta sürümleri kullanmadan önce cihazınızın yedeğini almayı unutmayın. 

iOS 11 Beta 7 Yayınlandı! Yeni Beta Sürümünde Hangi Yenilikler Var?

Android Oreo ile iOS 11 Karşı Karşıya! Hangisi Daha İyi?

iOS 11 Bilinmeyen Gizli Özellikleri

YORUMLAR