iOS Cihazlarınızda Age of Empires Oynamaya Ne Dersiniz?

iOS Cihazlarınızda Age of Empires Oynamaya Ne Dersiniz?

Eğer mobil cihazlarınızda strateji oyunları oynamayı seviyorsanız size güzel bir haberimiz var.

Strateji türünün klasiklerinden olan Age of Empires serisinin ilk mobil oyunu olan Age of Empires Castle Siege artık iOS işletim sistemini kullanan bütün iPhone telefonlarda ve iPad tabletlerde oynanabiliyor. Aslında Age of Empires Castle Siege ilk olarak Windows Phone için yayınlanmıştı ve bir süredir oyun severler tarafından oynanabiliyordu. Oyunun iOS versiyonu da Mayıs ayı içerisinde yayınlanmıştı; fakat sadece belli ülkelerde oynanabiliyordu. Yapılan son güncelleme ile oyun bütün iOS cihazlara açıldı ve her oyuncuya iPhone ve iPad'lerinde Age of Empires keyfi yaşama imkanı verildi.

Age of Empires Castle Siege bizi Orta Çağ'a taşıyor. Oyuna farklı medeniyetlerden birini seçerek başlıyoruz ve kendi tarihimizi yazıyoruz. Kendi kalemizi inşa ettikten sonra surlarımızı güçlendiriyor, savunma birimlerimizi gerekli yerlere yerleştiriyor ve kuşatmalara karşı direniyoruz. Biz de saldırı birimlerimizi üretip düşman kalelerini kuşatma altına alabiliyoruz. Bu işi yaparken önemli tarihi kahramanları ordumuza dahil ederek özel güçlerinden faydalanmamız mümkün. Oyunda ilerledikçe araştırma - geliştirme faaliyetleri yürüterek yeni teknolojileri kullanabiliyor ve medeniyetimizi bir seviye yukarıya taşıyabiliyoruz.

Age of Empires Castle Siege ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Haftanın iOS Oyunu: Kick Hero

YORUMLAR