iPhone 6 Canlı Yayını Yoğun İlgiden Yapılamıyor!

iPhone 6 Canlı Yayını Yoğun İlgiden Yapılamıyor!

Apple'ın tanıtmaya başladığı iPhone 6 beklendiği gibi yoğun bir ilgiyle karşılandı. Apple sadece Safari tarayıcısı üzerinden bu yayını izletmesine rağmen dünya çapında yoğun bir ilgi oluştu.

Apple'ın iPhone 6'yı tanıtmaya başlamasından itibaren oluşan bu ilgi geçtiğimiz dakikalarda sitenin çökmesine de neden oldu. iPhone 6 ise Kaliforniya'da katılımcılara başarılı bir şekilde tanıtılmaya devam ediyor. Binlerce kişinin katıldığı etkinlikte anlık olarak internete bilgiler veriliyor ve editörlerimiz canlı yayınlara sizlere ulaştırmaya çalışıyor.

Apple'ın bu teknik sorunla uğraştığını ama sorunu çözmesinin pek mümkün olmayacağını söyleyelim. Çünkü aynı anda milyonlarca kişi bu canlı yayını izlemek istiyor ve çoğu teknoloji sitesi de kendi dillerinde tercüme etmeye çalışıyor.

iPhone 6 ile ilgili tanıtılan bazı bilgiler:

iPhone 6 işlemci ve kamera yönünden oldukça başarılı bir cihaz olacak ama 8 MP'lik bir kamerayla gelen iPhone 6'dan daha fazlası bekleniyordu. Sağlık uygulamalarıyla birlikte gelecek iPhone 6 ana ekranında peyzaj modunu taşıyacak. Özetle paylaşılan bilgiler bunlar ama diğerleri gelince sizlerle hemen paylaşacağız.

Apple iPhone 6 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

YORUMLAR