League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (30 Aralık - 2 Ocak)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (30 Aralık - 2 Ocak)

Dünya'nın en çok oynanan MOBA oyunu League of Legends'ta indirimler son hızıyla devam ediyor. Her 3 günde bir değişerek tekrarlanan indirimlerde 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile biz sihirdarlara sunuluyor. Sunulan indirimler sayesinde biz sihirdarlar hem fiyat avantajı sağlıyoruz hem de yeni şampiyonlar deneme fırsatı buluyoruz. Ayrıca yine indirimler sayesinde indirimli olarak yeni kostümleri de koleksiyonumuza ekleme şansını ediniyoruz. Gelin yeni şampiyon ve kostüm indirimlerinin içeriğine birlikte bakalım.

30 Aralık ile 2 Ocak arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Syndra - Gücün Karanlık Yüzü (Büyücü, destek) 487 RP: Syndra, yetenek gücü taşıyıcısı olarak orta koridorda görev yapabilen, aynı zamanda bir destek potansiyeline sahip, yüksek hasarlar çıkarabilecek güçlü bir büyücüdür. Yetenekleri sayesinde takım savaşının kaderini kolaylıkla değiştirebilir.
  • Leona  - Seher Işığı (Tank, destek) 440 RP: Leona, destek rolünde görev yapan çok güçlü bir tank şampiyonudur. Yetenekleri sayesinde yapıştığı kişiyi bırakmayan Leona, rakip takımın adeta bir baş belasıdır.
  • Gragas - Kavgacı Ayyaş (Dövüşçü, büyücü) 395 RP: Gragas, çok yönlü bir büyücüdür. Son güncellemeler ile birlikte her koridorda görev yapabilen bir şampiyon haline gelmiştir. Ancak son zamanlarda pek tercih edilmiyor.


30 Aralık ile 2 Ocak arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Barbaros Gangplank 487 RP

  • Semavi Soraka 487 RP

  • Havacı Irelia 260 RP

League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.


Android Root İşlemi Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

YORUMLAR