League of Legends Türkiye'de 1 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Türkiye online oyun pazarında bütün rakiplerini alt üst etmeyi başaran League of Legends büyük bir başarıya daha imza atmayı başardı. Geçtiğimiz eylül ayında kazandığı Türkçe seslendirmeler ile de büyük bir beğeni toplayan League of Legends’ın ülkemizdek

League of Legends Türkiye'de 1 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Türkiye online oyun pazarında bütün rakiplerini alt üst etmeyi başaran League of Legends büyük bir başarıya daha imza atmayı başardı. Geçtiğimiz eylül ayında kazandığı Türkçe seslendirmeler ile de büyük bir beğeni toplayan League of Legends’ın ülkemizdeki sunucuları tam 1 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Bu rakam diğer online oyunlar ile karşılaştırıldığı zaman bir rekor niteliği taşıyor. Dünyanın en çok oynanan oyunu olma unvanına sahip olan League of Legends, Türkiye’nin de en çok oynanan oyunu olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor.

Çok kısa bir süre içerisinde sadece 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde ulaşılan bu rakamdan gayet memnun olan Riot Games Türkiye, yaptığı açıklama ile hem memnuniyetini hem de hedeflerini açıkladı. Yapılan açıklamada oyuncularına teşekkür eden Riot Games Türkiye, dünyanın en çok oynanan PC oyunu olan League of Legends’da Türkiye’yi dünyada üst sıralara taşımayı hedeflediklerinin de altını çizdi.

İlerleyen günlerde League of Legends ile turnuvalar devam edecek, hatta bunun artarak devam edeceğini söylemek mümkün. 

Kartuga Online'ın Kapalı Beta Tarihi Açıklandı

YORUMLAR