LG de Kervana Katılıyor Kendi Müzik Servisini ve Uygulamasını Başlatıyor

LG de Kervana Katılıyor Kendi Müzik Servisini ve Uygulamasını Başlatıyor

LG kendi müzik dinleme uygulama ve servisini hayata geçireceğini açıkladı. Bu uygulama sadece LG kullanıcılarına özel olacak.

Google Music, Apple Music, Pandora ve Spotify’dan sonra piyasa da mobil cihazlara hizmet veren yeni bir müzik servisi daha hizmet vermeye hazırlanıyor. Ancak bu servis sadece LG mobil cihazlarını kullananlara yönelik olacak. LG’nin yaptığı yeni açıklamaya göre özel olarak LG cihazları kullananlara özel olarak tasarlanan uygulama ve servis kaliteli ses ve geniş bir müzik arşivi sunacak. LG’nin bu servisi 70 ülkede kullanılabilecek ve LG G4, G3, G2, LG G Flex 2 mobil cihazlarında hizmet verecek.

Öte yandan LG bu servisin yeni nesil telefonlarında da varsayılan bir uygulama olarak gelmesini amaçlıyor. Uygulama  LG SmartWorld mağazasından yayınlanacak. Uygulama ve servisin nasıl bir fiyatlandırma politikası olacağı ise henüz belli değil. Ancak LG Music servisinin LG telefon sahiplerine özel bir indirim ile geleceği yani cihaz satın alanlara ise bir sene bedava olabileceği konuşuluyor.

Müzisyenler için En İyi 7 Android Müzik Uygulaması

En İyi Müzik Uygulamaları

Hangi Müzik Servisi Bize Ne Olanaklar Sunuyor, İşte En Detaylı Karşılaştırma 

YORUMLAR