Mart Ayının PlayStation Plus Oyunları Sızdırılmış Olabilir

Japon teknoloji devinin bugün resmi duyuruyu yapması bekleniyor ama yaşanan bir sızıntı ile Mart ayının PlayStation Plus oyunları ortaya çıkmış olabilir.

Şubat ayının sonuna yavaş yavaş geliyoruz. Microsoft cephesi dün itibarıyla Mart ayında abonelere sunacağı Games With Gold oyunlarını açıklamıştı. Gözler şimdi de Sony cephesine döndü. Japon teknoloji devinin bugün resmi duyuruyu yapması bekleniyor ama yaşanan bir sızıntı ile Mart ayının PlayStation Plus oyunları ortaya çıkmış olabilir.

Ücretli abonelik servisi PlayStation Plus, geçtiğimiz nesilde faaliyete geçmişti. Bu nesil ile yoluna devam eden servis, geçtiğimiz yılın Mart ayına kadar PlayStation 3, PlayStation Vita ve PlayStation 4 için her ay iki ücretsiz oyun veriyordu. Ne var ki, artık sadece PlayStation 4 kullanıcılarının yüzlerini güldürüyor.

Son birkaç ayda oldukça ücretli abonelik servisi üzerinden kullanıcılara sunduğu oyunlar ile yüzleri güldürmeyi başaran Sony, bu ayın PlayStation Plus oyunlarını BioShock: The Collection, The Sims 4 ve Firewall Zero Hour olarak duyurmuştu. Eğer halen indirmemişseniz, halen zamanınız varken kaçırmayın derim.

Öte yandan, ResetEra kullanıcısı Gerwant tarafından fark edilen bir detaya göre, Polonya menşeli bir oyun sitesi yayınladığı bir reklamda Mart ayının PlayStation Plus oyunlarının Shadow of the Colossus ve Sonic Forces olacağını ortaya çıkardı. Reklamda bu ayın PlayStation Plus oyunlarının da görünmesi, durumu bir parça gerçekçi kılıyor diyebilirim. Ancak yukarıda da söylediğim gibi Sony Interactive Entertainment tarafından yapılacak olan duyuruyu beklemek çok daha sağlıklı olacaktır.

YORUMLAR