Microsoft Hyperlapse Uygulaması Artık Beta Değil

Microsoft Hyperlapse Uygulaması Artık Beta Değil

Geçtiğimiz Mayıs ayında iOS ve Instagram içinde kullanılan Hyperlapse Beta olarak Android telefonlara da gelmişti. Bugün itibarıyla artık Hyperlapse uygulaması Android üzerinde Beta değil.

Spor yaparken, bisiklete binerken hatta yolda yürürken video çekmek için kullanılan Android telefon kameralarının tek sorunu, elde tutuldukları için hareketlerden çok etkilenmeleriydi. Elimizin her hareketi görüntülere titreme olarak yansıyor ve bu durumda videolar çok sarsıntılı görüntülenebiliyorlardı. Piyasada bulunan pek çok video görüntü işleme yazılımı bir dereceye kadar görüntülerin titremesini engelleyebilirken, Microsoft Hyperlapse'i normalden çok daha fazla titremeler kaydetme dezavantajına sahip akıllı telefon kameraları için Android üzerinden de Beta olarak kullanıma sunmuştu.

Hyperlapse, Samsung Galaxy S5, S6, S6 Edge, Note 4, HTC One M8 ve M9, Google Nexus 5, Nexus 6 ve Nexus 9 tablet cihazlarda kullanılabiliyordu, ancak Hyperlapse Beta sürümü olarak adlandırılmıştı. Yani geliştirilmeye devam ediyordu. Microsoft Hyperlapse artık kararlı ve son sürümünü Google Play Store’a yerleştirdi. 17 Temmuz itibarıyla uygulamanın adı resmi olarak Microsoft Hyperlapse Mobile oldu.

Microsoft Hyperlapse Uygulaması Kapsama Alanını Genişletti

Microsoft'un Android İstilası Hyperlapse Uygulamasıyla Devam Ediyor

YORUMLAR