Microsoft Hyperlapse Uygulaması Kapsama Alanını Genişletti

Microsoft Hyperlapse Uygulaması Kapsama Alanını Genişletti

Video çekerken titreşimleri minimum seviyeye indiren Microsoft Hyperlapse, Android tabanlı cihazlarda yayılmaya devam ediyor.

Microsoft Hyperlaps'i GoPro İçin Geliştiriyor haberimizi hatırlarsınız. Son derece faydalı bir video uygulaması olarak tanıtılmış ve bir o kadar da başarılı olmuştu. iOS ve Instagram içinde kullanılan Hyperlapse artık daha fazla Android telefonda kullanılabilecek.

Hareket ederken video çekmeye çalışmak oldukça titreşimli olabliyor. Bu durum özellikle Android telefon kameralarının tek sorunu. Microsoft Hyperlapse normalden çok daha fazla titremeler kaydetme dezavantajına sahip akıllı telefon kameraları için Android üzerinden de kullanıma Hyperlapse’i kullanıma sunmuştu.

Samsung Galaxy S5, S6, S6 Edge, Note 4; HTC One M8 ve M9; Google Nexus 5, Nexus 6 ve Nexus 9 tablet cihazlarda kullanılabilen Hyperlapse, kullanılabileceği Android cihaz sayısını artırdı.

Uygulamaya yapılan bir güncellemeyle beraber, Hyperlapse uygulaması kullanabilecek cihazlar listesine aşağıdaki ürünler de dahil oldu.

Moto X

Moto G

Moto G

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy Tab S 8.4

Hyperlapse Windows Phone Sürümü Beta Aşamasına Ulaştı

Instagram'ın Yeni Uygulaması: Hyperlapse

Microsoft'un Android İstilası Hyperlapse Uygulamasıyla Devam Ediyor

YORUMLAR